تبلیغات
دفتــــر آی سی تی آقــــــبلاغ - دست نوشته های کارگزاران مخابرات

                                        به نام خدا

«گویند سنگ لعل شود در مقام صبر      آری شود ولیك به خون جگر شود.»

 دردل سیاه شب می نویسم؛هرچند امیدی از روشنایی پایان این سیاهی سوسو می زند.

درنومیدی بسی امید است    پایان شب سیه سپید است. یاد آیه ای از كلام الهی می افتم:

یاایها الذین امنواستینوابالصبروصلاه ان الله مع صابرین:خوشا به حال آنانی كه در سختی های زندگی صبرپیشه می كنند.خوشا به حال آنانی كه به فقر ،گرسنگی وسختی آزمایش می شوند اما اینقدر  صبر می كنند تا با متانت تمام سربلند بیرون بیایند.دوستان عزیز!در مشكلات پیش آمده از خدا می خواهم تا به شما بزرگواران صبر عنایت فرماید . اما آنچه قابل تامل است این است كه،آب از سرچشمه گل آلود است.خیلی ها هستند كه برایشان مهم نیست كه،این رودخانه ی جاری كجا می رود ،به كدامین رودخانه می ریزد ویا پای كدام درخت می رود ویا اصلا"در انتهای آن كبوتری آب می خورد یانه؟

شركت مخابرات ایران با سهامدارانی كه دارد تنها به فكرالفغدن مال است؛ اگرچه سهام این شركت سمّ مهلكی برای خیلی ها هم باشد.

سهم شركت مخابرات ایران باید پر طمطراق باشد، به قول امروزی ها دندان گیر باشد،حال در این بین چه فرد یاگروهی ازبین می روند برایش مهم نیست.واین خود ازپیامد های اصل 44 است.

افرادی نیز خارج از گود نشسته اند وسوخته شدن گروه ضعیف را تماشا می كنند.حال شاید بعضی مواقع هم در صدد دفاع برایند اما از جایی كه فكرش را نمی كنند دفاع آنان سد می گردد؛.نمونه اش همین مصوبه ی اخیر مجلس وجریان عظیم كارگزاران است. كه بعد از مدتها با چالش های فراوان روبه رو شده است.قانونی تصویب شده اما شركت مخابرات با زیركی تمام قراردادی را تنظیم نموده است كه به راحتی مفرّ خویش را در آن تعبیه ساخته.یعنی همه چیز درست وبرابر قانون كار ورفاه اجتماعی اما با ساعت معین  یعنی دقیقا"آنچه مخابرات دنبال می كند همانا سود خودش است ساعت كار را به گونه ای تنظیم می كند كه حتی از دوره ی پیمانكاری هم برایش بهتر باشد .

بنابر این  ما چاره ای ندایم جز این كه بازهم به مجلس برگردیم ومصوباتش؛یعنی باید از مجلس محترم ونمایندگانمان بخواهیم تا اصلاحیه ای روی بند62 بزند دال بر این كه مخابرات را مكلف سازد تا قرارداد 8ساعت وتمام وقت وبرابر ضوابط اداره كار با كار گزاران  ببندد. پس چند نكته حایز اهمیت است:

1.هیچ گاه توكل وایما نمان نسبت به خدا  دست خوش حوادث نگردد.

2.متقاعد وهم سو ساختن نمایندگان ومجلس محترم بر اساس آنچه تظلم ماست.

3.حفط اتحاد وهم پیوستگی ونیز متانت خویش تا حاصل شدن نتیجه.

4.تحت هیچ شرایطی ولو تحدید هاوتعدیدهای مخابرات قراردادساعتی را نپذیریم.

5.تا آنجا كه ممكن است از مراجع ذیربط نظیر استانداری،دفاتر نمایندگان و دفاتر ایمه جمعه ونیز نماینده ولی فقیه در استان كمك بخواهیم.

از صمیم قلب برایتان آرزوی خوشبختی می كنم برادر كوچك شما علی رشیدی چغاخور  سوم خرداد ماه 1393

09132875509 روستای گلوگرد از توابع شهرستان بروجن
طبقه بندی: مخابرات،

تاریخ : یکشنبه 1393/03/4 | ساعت 09 و 53 دقیقه و 11 ثانیه | نویسنده : کاویان | نظرات